0(542) 406 88 53

Kaliteli Tabela'nın TEK ADRESİ!

Neon Led Tabela
İşletmenizi ön plana çıkartmak için Neon Led Tabela kampanyamızı kaçırmayın
NEON LED TABELA MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN

Hakkımızda

Vektörel Reklam olarak; iş tecrübemiz ve yüksek iş ahlakımız ile Vektörel Reklam adı altında, reklam sektöründe tasarım,imalat,montaj ve montaj sonrası bakım ana başlıklarında faaliyet göstermek üzere kurulduk. Vektörel Reklam olarak,her şirketin kurumsal kimliğine uygun ve vizyonunu en iyi şekilde ifade edebilen görsel Ürünler Tasarlayıp Üretmekteyiz.Bu projeleri olustururken müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı çözümleri, en kısa sürede sunmayı ilke edindik.

Vektörel Reklam sektöre olan Saygısını daima korumuş ve bunu yatırımlarıyla desteklemiştir.

• Vektörel Reklam Özel Hizmetler
Kurumsal kimlik çalışmaları,firmaya özel tasarımlar ve uygulamalar

• Vektörel Reklam Reklam Panoları
Işıklı ve ışıksız reklam panoları,dijital baskı reklam panoları,totem ve kaideler.

• Vektörel Reklam Kutu Harf Uygulamaları
Paslanmaz,Pleksi ve alüminyum kutu harf,neon aydınlatmalı reklam panoları,ledli reklam panoları

• Vektörel Reklam Dijital Baskı
Dijital baskı, araç kaplama,folyo ve one wan vision uygulamaları,dijital baskı vinily ve mesh germe, cephe ve bina giydirmeleri.

• Vektörel Reklam Diger Uygulamalar
Yönlendirme sistemleri,isimlikler,stickerlar,dön kart ve fotobloklar,dekota uygulamaları,poster ve megabordlar,iç mekan stand uygulamaları

Vektörel Reklam Tasarımdan,imalata kadar ürünlerimiz,çözümlerimiz, satış sonrası bakım hizmetlerimizle.Sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, müşterilerimiz için değer oluşturan bir firma olmak.
Tabela Yapımı, vinil ve mesh germe tabelalar, one way vision, dijital baskı ve araç kaplamalar, broşürlükler, standlar, alüminyum çerçeveler,fuar sistemleri,kapı isim ve yönlendirme tabelaları kutu harf tabela, alüminyum ve paslanmaz harf tabela, neon aydınlatmalı tabela, yol ve çatı yönlendirme tabelaları, pleksi tabelalar, totem tabelalar, ışıklı tabelalar, ışıksız tabelalar(vb.) hakkında aklınıza takılan tüm soruları vektorelreklamtabela@gmail.com’a mail atabilir müşteri hizmetleri departmanımıza göbderebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp İle Görüşme Başlat